Aicina uz semināru „Vietējais produkts – „Ražots Kurzemē””.

Kurzemes tūrisma asociācija sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu, aicina uz semināru „Vietējais produkts – „Ražots Kurzemē”” š.g. 24.jūlijā, plkst. 10.00, viesu nama „Struņķukrogs”

28._s_c4_81kas_mielasts_zvejnieku_s_c4_93t_c4_81_roj_c4_81_ar_zanes_vaivodes_uzrunu
Sif
  • 28._s_c4_81kas_mielasts_zvejnieku_s_c4_93t_c4_81_roj_c4_81_ar_zanes_vaivodes_uzrunu
  • Sif

Seminārā galvenais akcents tiek likts uz stāstiem par Kurzemes īpašajiem produktiem, uzņēmējiem, cilvēkiem. Stāsti tika veidoti, apkopoti, sagatavoti vairāku mēnešu garumā un semināra ietvaros notiks to prezentācija. Semināra pirmajā daļā aktuālākās tendences  un padomus tūrisma mārketingā sniegs Vidzemes augstskolas pasniedzējs Andris Klepers, bet māksliniece Juta Zvirbule iepazīstinās klātesošos ar vairākiem būtiskiem nosacījumiem tūrisma pakalpojumu reklāmas dizainā. Būs iespēja dzirdēt veiksmīgo produktu stāstus par Liepājas menciņiem un Mielastu zvejnieku sētā. Semināra otrā daļa veidota kā praktiska nodarbība, liekot uzsvaru uz Kurzemes īpašajiem produktiem un ēdieniem. Šefpavārs Aivars Varņeckis pasākuma norises vietā gatavos šmorklopša zupu, kuras recepte gūta no 19.gs. recepšu grāmatas. Būs iepazīšanās stāsti par sklandraušiem un koču, kā arī Kurzemes vīndaris Mārtiņš Sants semināra dalībniekus iepazīstinās ar Kurzemes augļu un ogu vīnu darīšanas tradīcijām. Minētos ēdienus un dzērienus būs iespējams degustēt. Seminārs tiek organizēts projekta „Jauna un inovatīva tūrisma pakalpojuma attīstīšana Kurzemē” ietvaros. Aicinām ikvienu uzņēmēju, interesentu, Kurzemes produktu cienītāju būt atsaucīgiem un pieteikties semināram līdz š.g. 21.jūlijam, Kurzemes tūrisma asociācijā.

Informāciju sagatavoja:

Jana Bergmane Kurzemes tūrisma asociācija Izpilddirektore 63322259; 20371650 jana@kuldiga.lv

Esf
Šī mājas lapa www.madeinkurzeme.lv ir veidota ar Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas www.madeinkurzeme.lv saturu atbild biedrība „Kurzemes tūrisma asociācija”.