Aicinām mazos pārtikas tirgotājus pieteikties dalībai izstādē "Rīga food 2016"!

LLKC sadarbībā ar AREI, BT1 un LC aicina mazos pārtikas ražotājus - novadu garšas veidotājus - pieteikties dalībai novadu stendos!

5635

Izstāde norisināsies no 7. līdz 10.septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8.

Mazajiem pārtikas ražotājiem dalība izstādē ir bez maksas. Dalībniekiem jānodrošina nokļūšana izstādē, produkcija un nepieciešamais specifiskais aprīkojums produktu uzglabāšanai vai prezentēšanai. Aicinām būt radošiem un piedāvāt arī aktivitātes, kas padarītu interesantāku kopējo atmosfēru un veicinātu jūsu produktu prezentāciju!

Novadu stendi tiks organizēti reģionāli, tāpēc pieteikumus dalībai izstādē jānosūta elektroniski attiecīgā reģiona pārstāvim līdz 18. jūlijam, pie kura iespējams iegūt arī papildus informāciju.

Vidzeme: Daiga Siliņa, e-pasts: daiga.silina@llkc.lv, mob.tālr. 29188612

Kurzeme: Daiga Mellere, e-pasts: daiga.mellere@llkc, mob.tālr. 20264175

Latgale: Ivars Geiba, e-pasts: ivars.geiba@llkc.lv, mob.tālr. 26538824

Zemgale: Videga Vītola, e-pasts: videga.vitola@llkc.lv, mob.tālr. 27877006

un Zemgales plānošanas reģiona vietējās pašvaldības un Ilva Kalnāja, e-pasts: ilva.kalnaja@zpr.gov.lv, mob. 28814226.

Izstādes laikā mazajiem pārtikas produktu ražotājiem būs iespēja tikties ar pārtikas nozares profesionāļiem un restorānu šefpavāriem. Izstāde ir lieliska iespēja paplašināt kontaktu loku un produkcijas noieta tirgu, kā arī dalīties pieredzē ar nozares pārstāvjiem.

Pievēršam uzmanību, ka ikvienam reģionu stenda dalībniekam ir iespēja piedalīties konkursā, kura galvenā balva ir produkta dalība lielākajā starptautiskajā lauksaimniecības izstādē- gadatirgū Vācijā, Berlīnē „Zaļā nedēļa 2017”, kas notiks 2017.gada 20.-29.janvārī. 

 

Informācija par izstādi: www.rigafood.lv

Papildus informācijai:

Guna Šulce

LLKC „Riga food 2016” koordinatore

e-pasts: guna.sulce@llkc.lv

mob.tālr. 26358147

Esf
Šī mājas lapa www.madeinkurzeme.lv ir veidota ar Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas www.madeinkurzeme.lv saturu atbild biedrība „Kurzemes tūrisma asociācija”.