Vēlamies informēt un aicināt tirgotājus pieteikt dalību tradicionālajā mājražotāju un amatnieku Ziemassvētku tirdziņā Rožu laukumā, Liepājā.

Ziemassvētku tirdziņš šogad Liepājā, Rožu laukumā norisināsies 20. un 21.decembrī no plkst. 10:00-17:00. Kā ierasts, arī šogad svētku gaidīšanas laikā iepriecinās tirdziņš, kur varēs sasildīties gan ar siltu tēju, gan karstvīnu.

Zsvetki_rozu_laukuma

Tirdziņā piedalīsies amatnieki un rokdarbnieki no visas Latvijas, piedāvājot apmeklētājiem apskatīt un iegādāties savus darinājumus. Svētku ieskaņā celsim godā mūsu pašu zemē saražotos lauku labumus, kādus nevar iegādāties lielveikalos.

 Aicinām tirdziņam pieteikties amata meistarus no visas Latvijas – dizaina sveču, apģērbu, vilnas cimdu, zeķu un etnogrāfisko rotas lietu un bērnu rotaļlietu meistarus, mājražotājus ar gardiem pašu darinātiem produktiem no dabīgām izejvielām.

Uz Ziemassvētku tirdziņu divu dienu garumā Rožu laukumā interesenti aicināti pieteikt savu dalību līdz 12. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://forms.gle/c1enHiPqnWcJHyC9A, vai rakstot uz e-pastu tirgusrozulaukuma@gmail.com, kurā jānorāda: dalībnieka nosaukums, reģistrācijas numurs un adrese, piedāvātā sortimenta apraksts un fotogrāfijas, nepieciešamais tirdzniecības vietas lielums, datums un informācija par elektrības pieslēguma nepieciešamību.

 

Esf
Šī mājas lapa www.madeinkurzeme.lv ir veidota ar Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas www.madeinkurzeme.lv saturu atbild biedrība „Kurzemes tūrisma asociācija”.