„Ziemeļkurzeme gardēžiem”

Tūrisma maršruts gardēžiem pa Ziemeļkurzemi: Rideļu dzirnavas – Engure – Vandzene – Valdemārpils – Roja – Ģipka – Kolka – Mazirbe – Dundaga.

4._gard_c4_93_c5_beiem_brokast_c4_abs_pank_c5_abci_c5_86as...
Marsruts_ziemelkurzeme_20gardeziem(01)2012_2009_2027_20_final
  • 4._gard_c4_93_c5_beiem_brokast_c4_abs_pank_c5_abci_c5_86as...

Maršrutā iespējams pabūt Rideļu dzirnavās un nobaudīt saimnieču ceptās gardās pankūkas, apskatīt savvaļas zirgus un govis Engures ezera krastos, viesoties zemnieku saimniecībā "Bērzi" un degustēt 7 veidu kazas sierus un vitus gardumus. Maršrutā iekļauta ekskursija Valdemārpils saimniecībā "Sarāji", kura nodarbojas ar lielogu dzērveņu audzēšanu, kā arī viesošanās Rojas ciemā, lai izbaudītu "Mielastu zvejnieku sētā". Ģipkā būs iespēja pastaigāties pa balto kāpu un Kolkas ciemā iespējams apskatīties ne tikai Kolkasragu, bet viesoties arī lauku mājā "Ūši" un nogaršot bukstiņbiezputru un sklandraušus. Maršruta noslēgumā viesošanās Mazirbes ciemā un Dundagas pilī, kurā iespējams degustēt Dundagas piensaimnieka produkciju.

Kontakti

Adrese
Baznīcas iela 5, Kuldīga
E-pasts
Tārunis
63322259
Interneta adrese

Pielikums

Esf
Šī mājas lapa www.madeinkurzeme.lv ir veidota ar Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas www.madeinkurzeme.lv saturu atbild biedrība „Kurzemes tūrisma asociācija”.